Fiyat ve ödeme planı bilgisi için formu doldurabilirsinizSosyal
MOD’dayız...

Metro Grossmarket, Axis AVM, Bauhaus, Mediamarkt, Cevahir, Metrocity ve Kanyon eğlenceli vakit geçireceğiniz alışveriş merkezleri arasında yer alıyor.

MOD İstanbul aynı zamanda Haliç Üniversitesi, Nişantaşı Üniversitesi Sadabad Kampüsü, İstanbul Bilgi Üniversitesi Santral İstanbul Kampüsü, Beykent Üniversitesi, İTÜ, Boğaziçi Üniversitesi gibi üniversitelerle ve Haliç Koleji, Özel Sadabad Koleji ve Era Koleji gibi nitelikli eğitim kurumlarıyla sizleri buluşturuyor.

Her türlü sağlık ihtiyaçlarınız için MOD İstanbul’a yakın olan; Kağıthane Devlet Hastanesi, Sadabad Tıp Merkezi, Hastane Derindere, Florence Nightingale, Hospitalium Medical Group Çağlayan, Özel Levent Hastanesi ve Anadolu Polikliniği Çeliktepe sizlere 7/24 hizmet veriyor olacak.

365 gün havuz keyfi...

Hem kapalı hem açık havuzun yer aldığı projede yılın 365 günü yüzme modunda olacak; sağlıklı, formda ve enerjik bir yaşam sürerek hayat kalitenize katkı sağlayacaksınız.

Kafe MOD’da
buluşalım!

Evinizin hemen altında bir kafe olması tam da ihtiyacınız olanayrıcalıklardan sadece biri... Kafe MOD, kahve sohbetleri eşliğinde komşuluk ilişkilerinizi geliştirebileceğiniz en uğrak mekânınız olacak.

Fit-MOD ’dayız...

Herkesin yaşamının bir parçası haline gelen fitness merkezinde günün her saatinde form tutacak ve sağlıklı bir yaşama kavuşacaksınız.

ArınmaMOD’u

Buhar odası ve sauna sizi toksinlerinizden arındırırken rahatlatıcı ve sakinleştirici etkisiyle hem zihninizi hem de bedeninizi yenileyecek. MOD İstanbul’da temiz bir beden ve huzurlu bir zihinle ruhunuz tazelenecek.

Size özel otopark!

Özel kapalı otopark ile aracınız hem 24 saat güvende olacak hem olumsuz hava koşullarından etkilenmeden korunabilecek.