Fiyat ve ödeme planı bilgisi için formu doldurabilirsinizOturduğunuz yerden
evinizi yönetin.

Size daha konforlu bir hayatın kapısını açan akıllı sistem sayesinde uzaktan yönetim sağlayacak, evinizi oturduğunuz yerden yönetebileceksiniz. Teknolojiye dair ne varsa MOD İstanbul’da sizin için hazır!

Kış aylarında evinize girmeden önce sıcaklığı yükseltmek, yazın da klimaları çalıştırmak hayal değil… Evinizi dilediğiniz zaman uzaktan sistem ile ısıtarak veya soğutarak kontrol edebilir; dilediğiniz zaman istediğiniz sıcaklıkta tutabilirsiniz.

Evinizin elektrik ve su ayarını evde yokken bile kontrolünüzde tutabilirsiniz. Tek kumanda ile elektrikli cihazların çalıştırılması, aydınlatmaların kapatılması ve su seviyelerinin ayarlanmasıyla enerji tasarrufu sağlayabileceksiniz.

Tek merkezden
kontrol

Sabahları güneş doğarken ışıkların evinize dolması için perdelerin kendi kendine açılması, akşamları hava kararmaya başladığında tek tek perdeleri kapatmak yerine bunu sizin yerinize yapan bir eve sahip olmanız hayatınıza kolaylık katacak.

Evinizdeki intercom sayesinde kapınıza gelen kişiyi görebilir, dilediğiniz zaman görevli ile doğrudan konuşabilirsiniz. Güvenliğinizi arttıran intercom, evinizde daha huzurlu ve içiniz rahat bir hayat yaşamanızı sağlar.