Fiyat ve ödeme planı bilgisi için formu doldurabilirsinizEn kısa yoldan
eviniz...

İstanbul’daki ana yolların kesişme noktasına bulunan konumuyla MOD İstanbul pek çok ulaşım avantajını da beraberinde getirmektedir.

2019 yılında hayata geçecek Kabataş-Mahmutbey metro hattı üzerinde yer alan Kağıthane durağı ve 2019 yılında yapımına başlanacak olan evinize sadece 5 dakika uzaklıkta Seyrantepe-Kağıthane Alibeyköy metro hattı Hamidiye durağı en çok tercih edeceğiniz ulaşım araçlarınızdan olacak.

Metro dışında, projenin kuzeyinden geçen Kuzey Marmara Otoyol bağlantısı ile İstanbul’un batısında Silivri-Kınalı mevkiinden başlayıp, Gebze’deki İzmir otoyolu ayrımına kadar birçok merkeze kolayca gidebileceksiniz.

Kağıthane girişi sayesinde Taksim-Beşiktaş-Dolmabahçe tüneline kısa bir sürede ulaşıp kendinizi şehrin merkezinde bulacaksınız. Şehrin ana arterlerine olan bağlantısıyla FSM Köprüsüne, Hasdal-Kemerburgaz yolu ve Kuzey Marmara Otoyolu üzerinden 3. Havalimanı’na kısa sürede ulaşabileceksiniz.

Ayrıca İstanbulluların ulaşım alışkanlıklarını kökten değiştirecek mega proje 3 Katlı Büyük İstanbul Tüneli, MOD İstanbul‘dan seyahati son derece keyifli bir hâle getirecek.